Доступність посилання

ТОП новини

Одеса: нападники перебувають у внутрішньому дворі міськуправління МВС


В Одесі проросійські демонстранти увірвалися до внутрішнього двору міського управління внутрішніх справ. Вони вимагають негайного звільнення осіб, затриманих внаслідок подій 2 травня.

За інформацією одеського сайту «Думская.net», нападники отримали обіцянку про звільнення затриманих. Станом на 16:45, близько 30 осіб вийшли з будівлі МВС, їх вітають вигуками «герої». Нападники контролюють кілька приміщень на першому поверсі міського управління.

О 12:00 у Приморському районному суді Одеси мало розпочатися засідання для обрання запобіжного заходу затриманим. Їхні однодумці та рідні вимагають звільнення без рішення суду.

Вони розмістили на деревах і тримають у руках плакати «Свободу героям Одеси», «Відпустіть людей, убивці», «Криваве 2 травня не пробачимо, не забудемо» тощо.

2 травня в Одесі внаслідок сутичок між проукраїнськими та проросійськими активістами загинули понад 40 людей. Більшість із них задихнулися під час пожежі в одеському Будинку профспілок. В Україні оголошено жалобу за загиблими.

Дивитись коментарі (35)

XS
SM
MD
LG