Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 10:33
Новини | Політика

«Приватбанк» обмежив свою роботу на Донбасі


Пошкоджений банкомат «Приватбанку» в Донецьку, оголошення про зміну режиму роботи, 5 травня 2014 року
«Приватбанк» запроваджує обмеження у роботі з готівкою в Донецькій та Луганській областях через загрозу життю співробітників і клієнтів. Про це повідомляє прес-служба банку.

Припинена робота інкасаторів, прийом готівки в терміналах самообслуговування і робота відділень. Обмеження з доступу до рахунків не вводяться.

Клієнти можуть керувати своїми рахунками через інтернет-банкінг, мобільні додатки або звернутися до відділень банку в інших областях. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції в терміналах самообслуговування, інформують у «Приватбанку».

«У нинішніх умовах ми не можемо і не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли у відділення банку вриваються люди зі зброєю, в містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші», – повідомляє прес-служба.

Відділення і банкомати «Приватбанку» стали об’єктами атак сепаратистів на Донеччині та Луганщині через підтримку єдності України власником банку, головою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG