Доступність посилання

ТОП новини
20 травня 2019, Київ 00:27

Перший транш МВФ піде на стабілізацію фінансової системи України – представник фонду


Із першого траншу кредиту МВФ уряд України профінансує дефіцит державного бюджету і стабілізує фінансову систему країни, повідомив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше.

«Зрозуміло, що за одну ніч ситуацію в Україні покращити неможливо, але перший транш допоможе стабілізувати фінансову систему і розпочати реформи. У наступні два місяці в Україні працюватимуть наші фахівці у рамках програми технічної допомоги – це необхідно для реалізації всієї програми допомоги Україні з боку МВФ. Наші кредити спрямовані на реформування основних секторів української економіки, серед яких енергетика, соціальна сфера, фінансова система», – наголосив Ваше.

Сьогодні Національний банк підтвердив, що Україна отримала близько 3,19 мільярда доларів у рамках дворічної кредитної програми stand-by, яку виконавча рада Міжнародного валютного фонду затвердила наприкінці квітня.

Згідно з програмою, Україна до кінця 2014 року зможе отримати від Міжнародного валютного фонду понад 7 мільярдів доларів.

Виконавча рада МВФ схвалила дворічну програму stand-by для України в обсязі близько 17 мільярдів доларів із негайним наданням 3,19 мільярдів, при цьому наступні виплати залежатимуть від оглядів за критеріями ефективності виконання програми реформ.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG