Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк здивований обговоренням українського питання у Москві


Керівник українського уряду Арсеній Яценюк висловлює здивування сьогоднішнім обговоренням у Москві українського питання без участі України. Про це Яценюк заявив журналістам у Харкові.

«Я був дещо здивований, що у Москві обговорюються питання щодо України без України, без США і без Євросоюзу, не у форматі, у якому була проведена перша зустріч у Женеві. І саме від цих угод Росія відмовилася. Наш керівник МЗС передав (швейцарській стороні) дорожню карту і вона суттєво відрізняється від того, що заявлено у Москві», – говорить Яценюк.

Сьогодні у Москві відбулася зустріч президента Росії Володимира Путіна із головою ОБСЄ, президентом Швейцарії Дідьє Буркгальтером.

Після зустрічі Буркгальтер заявив, що ОБСЄ готова координувати контакти в рамках «дорожньої карти» щодо України. Буркгальтер також зазначив, що проведення другого раунду переговорів у Женеві з питань виконання попередніх домовленостей щодо конфлікту в Україні наразі не планується.

Володимир Путін у свою чергу закликав сепаратистів на сході України відкласти плани з проведення так званих «референдумів», запланованих на 11 травня, а українську владу – припинити антитерористичну операцію.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG