Доступність посилання

ТОП новини

«Репортери без кордонів» відзначили призом журналістів сайту «YanukovychLeaks»


Сайт «YanukovychLeaks» став одним із проектів-переможців конкурсу онлайн-активізму «The Bobs», отримавши приз від міжнародної організації «Репортери без кордонів».

Учасниця цього проекту – стипендіат премії імені Вацлава Гавела Наталія Седлецька, яка стажується на Радіо Свобода.

Загалом переможців обирали у шести номінаціях: «Найкращий блог», «Найкраща інновація», «Найкраща громадська кампанія в соціальних медіа», приз організації «Репортери без кордонів», приз «GlobalMediaForum», «Найкреативніший та найоригінальніший».

«Люди, відповідальні за проект, систематизують і повідомляють про величезну кількість файлів, які вони змогли врятувати. Це особливо важливо під час кризи для підтримки незалежних журналістів і заохочення їх не покидати свою роботу, незважаючи на небезпеку, з якою вони стикаються», – заявив керівник німецького відділення «Репортери без кордонів» Кристіан Мір.

В рамках проекту «YanukovychLeaks» група журналістів та волонтерів аналізує та систематизує фінансові документи Віктора Януковича, знайдені у Межигір’ї 22 лютого. Водолази виловили близько 200 папок з документами, які хотіли приховати від громадськості.
XS
SM
MD
LG