Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 14:10

Наливайченко: ми робимо усе, щоб не допустити провокацій


Валентин Наливайченко, голова СБУ
У містах, де 9 травня існує найбільша небезпека можливих правопорушень, у тому числі із залученням іноземних структур, правоохоронці створили додаткові оперативно-слідчі групи. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Ми робимо усе можливе, щоб у місцях, де будуть вшановувати ветеранів, ані провокатори, ані криміналітет не чинили злочинів. Громадська безпека – це наша спільна справа з громадськими організаціями, з місцевими громадами. Ті, хто зі зброєю будуть виходити за периметр безпеки, будуть затримуватися і за рішенням суду заарештовуватися – незалежно від громадянства», – сказав Наливайченко.

«На жаль, вперше через 69 років після Великої перемоги наших дідів та батьків в Україні, в містах Краматорську і Слов'янську, ми не зможемо вшанувати і мирно провести заходи, присвячені ветеранам і перемозі. Хоча уряд виділив кошти, щоб соціальна допомога ветеранам, привітання і всі інші заходи, гідні наших ветеранів у Донецькій області, відбулися», – сказав очільник СБУ.

Раніше українська влада закликала громадян утриматися від масових заходів на День Перемоги задля уникнення провокацій.

Відео з YouTube

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG