Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 03:28

ПА ОБСЄ заликає сепаратистів відмовитися від «референдуму» в атмосфері страху й беззаконня


ОБСЄ закликала проросійських активістів у Луганській та Донецькій областях відмовитися від проведення «референдуму» щодо незалежності так званої «Донецької народної республіки».

Про це йдеться в заяві цієї міжнародної організації від 10 травня 2014 року. Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Ранко Кривокапич заявив: «Сама ідея того, що вільне та справедливе волевиявлення може відбутися на цих так званих «референдумах» є абсурдною».

«Ці «рефрендуми» не лише абсолютно нелегітимні в очах міжнародної спільноти, але вони відбуватимуться в атмосфері страху, насильства та беззаконня, що відлякуватиме багатьох від участі в голосування», – додав Ранко Кривокапич.

Президент Парламентської асамблеї також звернувся до фактичної влади на місцях на Донбасі, щоб та відмовилася від цих «референдумів». «Всі в Україні мають натомість зосередитися на тому, щоб їхні голоси були почуті 25 травня, коли країна обиратиме нового президента», – наголосив представник ОБСЄ.

У суботу, 10 травня, під час проведення антитерористичної операції в околицях Слов’янська була затримана група озброєних терористів. Бойовики везли ящики з уже заповненими бюлетенями для голосування на так званому «референдумі» сепаратистів 11 травня. Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошукЗагальна кількість бюлетенів перевищувала 100 тисяч екземплярів. На них уже була проставлена позначка в графі «ДА» на підтримку незалежності так званої «Донецької народної республіки». У затриманих також вилучили автомати, пістолети та патрони.

10 травня голова «центральної виборчої комісії» так званої самопроголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін заявив, що «референдум» у Донецькій області, запланований на 11 травня, у двох округах почався достроково у зв'язку із загостренням ситуації, зокрема в Маріуполі.
Жодні міжнародні спостерігачі на «референдумі» 11 травня присутніми не будуть.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG