Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 19:15

Сепаратистські «референдуми». Хронологія подій. Liveblog online

Пашинський: посадовці-учасники «референдумів» відповідатимуть перед законом


Озброєні сепаратисти на одній з дільниць у Донецьку з голосування на так званому референдумі», 11 травня 2014 року
23:43 11.5.2014
Підсумки дня:

У населених пунктах Донецької та Луганської областей, де в неділю відбувалось територіальне опитування громадян із питань приєднання до Дніпропетровської області, проголосувало близько двох мільйонів людей, повідомили Радіо Свобода в комісії з організації заходу. Сепаратисти звітують про явку до 80%.

Тимчасовий виконувач обов’язків голови адміністрації президента Сергій Пашинський заявив, що посадові особи Донецької та Луганської областей, які братимуть участь у «злочинному дійстві» з сепаратистськими «референдумами», будуть притягнуті до відповідальності згідно з законами України.

Проведення так званих «референдумів» у Донецькій та Луганській областях є не лише незаконним та нелегітимним, але і також слугує намаганням приховати реальні настрої в суспільстві – Міністерство закордонних справ України.

У ході АТО біля Маріуполя Донецької області вилучили близько 10 тисяч бланків «бюлетенів» незаконного «референдуму», що його проводять сепаратисти в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомив прес-центр Служби безпеки України. За інформацією СБУ, у всіх «бюлетенях» була заздалегідь поставлена відмітка «Так» на підтримку «незалежності».

Сепаратисти заявляють, що після «референдумів» у статусі регіонів нічого не зміниться. За словами лідера сепаратистів Романа Лягіна, який відповідає за підрахунок голосів на Донеччині, ці так звані «референдуми» мають «вирішити питання лише про «право регіонів на самовизначення».

Під час сепаратистських «референдумів» можна було голосувати по кілька разів – очевидці.

МВС спростовує інформацю про присутність у Червоноармійську батальйону «Дніпро». Правоохоронні органи розпочали розслідування подій неділі у Червоноармійську за статтею умисне вбивство.
23:20 11.5.2014


Після закриття виборчих дільниць, на місцях приступили до підрахування голосів. 11 травня у Луганській і Донецькій областях пройшов так званий «референдум» щодо незалежності Донецької і Луганської «народних республік».
У Луганську підраховують голоси
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00
22:41 11.5.2014
22:19 11.5.2014

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG