Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 07:02

Олег Ляшко заперечує своє викрадення і вбивство начальника міліції Маріуполя


(архівне фото)
Кандидат на посаду президента, народний депутат Олег Ляшко заперечив у неділю повідомлення, ніби його полонили сепаратисти в Донецькій області, й заявив, що недавній начальник міліції Маріуполя Валерій Андрущук живий.

Ляшко з’явився ввечері у прямому ефірі програми «Подробиці тижня» телеканалу «Інтер» і заявив, що за викраденого Андрущука сепаратисти вимагають великий викуп і що нині про його звільнення ведуться переговори.

Раніше в неділю сепаратисти поширювали повідомлення, що вони захопили Ляшка і вже везуть його чи то до Донецька, чи то до Слов’янська.

Також були повідомлення, що Андрущука, який зник 9 травня після нападу проросійських бойовиків на відділок міліції в Маріуполі, знайшли повішеним. Сепаратисти заявляли, що «засудили його на смерть і виконали вирок». Водночас у соціальних мережах з’являлися й повідомлення, що повішеним був місцевий селянин.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Відео: Подробности

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG