Доступність посилання

ТОП новини
07 липня 2020, Київ 10:25

Голова комітету Конгресу назвав референдум «визнанням слабкості» сепаратистів


Ед Ройс
Визнанням слабкості сепаратистів назвав проведення «референдуму» на сході України голова Комітету Палати представників Конгресу США із закордонних справ конгресмен-республіканець Ед Ройс. Про це йдеться у повідомленні на сайті комітету.

«Сьогоднішній референдум на підконтрольних сепаратистам територіях у східній Україні є не тільки нелегальним, але і визнанням слабкості сепаратистів. Навіть за сильної підтримки з боку Москви, сепаратисти виявились неспроможними захопити більші території, чи отримати підтримку місцевого населення для свої планів. Опитування громадської думки свідчать, що лише меншість виступає за анексакцію Росією. Як я на власні очі переконався в ході поїздки до Дніпропетровська три тижні тому, більшість українців на сході мають намір брати участь у виборах президента 25-го травня», – йдеться у заяві.

Ед Ройс, який три тижні тому побував на сході України у складі двопартійної делегації також вважає, що вибори президента є надзвичайно важливими для майбутнього України, і що США та їх союзники мають агресивно працювати, щоб забезпечити їх успіх.

​«Україна перебуває у стані кризи і потребує повної та постійної підтримки адміністрації Барака Обами», – відзначив законодавець.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG