Доступність посилання

ТОП новини

Голова комітету Конгресу назвав референдум «визнанням слабкості» сепаратистів


Ед Ройс
Визнанням слабкості сепаратистів назвав проведення «референдуму» на сході України голова Комітету Палати представників Конгресу США із закордонних справ конгресмен-республіканець Ед Ройс. Про це йдеться у повідомленні на сайті комітету.

«Сьогоднішній референдум на підконтрольних сепаратистам територіях у східній Україні є не тільки нелегальним, але і визнанням слабкості сепаратистів. Навіть за сильної підтримки з боку Москви, сепаратисти виявились неспроможними захопити більші території, чи отримати підтримку місцевого населення для свої планів. Опитування громадської думки свідчать, що лише меншість виступає за анексакцію Росією. Як я на власні очі переконався в ході поїздки до Дніпропетровська три тижні тому, більшість українців на сході мають намір брати участь у виборах президента 25-го травня», – йдеться у заяві.

Ед Ройс, який три тижні тому побував на сході України у складі двопартійної делегації також вважає, що вибори президента є надзвичайно важливими для майбутнього України, і що США та їх союзники мають агресивно працювати, щоб забезпечити їх успіх.

​«Україна перебуває у стані кризи і потребує повної та постійної підтримки адміністрації Барака Обами», – відзначив законодавець.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG