Доступність посилання

ТОП новини

Янукович офіційному Києву: закликаю вас – зупиніться


Віктор Янукович
Віктор Янукович
Влада України, яка проводить на південному сході України спецоперацію проти сепаратистів, має негайно вивести звідти «своїх найманців і війська», заявив сьогодні колишній президент України Віктор Янукович.

Заяву Януковича цитують російські ЗМІ, зокрема, «ІТАР-ТАСС».

«Я можу зараз визнати якісь свої стратегічні помилки, але, на моє глибоке переконання, ніколи жодна влада, ніяка кар’єра чи фінансовий успіх не варті людського життя», – заявив, як повідомляють, Янукович.

«А кривава хунта вже знищила понад триста мирних громадян. І донині не відомо, скільки насправді загинуло дітей, яких незаконно мобілізували. Їх треба зупинити негайно. Я закликаю вас: зупиніться! Весь світ побачив, яка кількість людей прийшла на референдум! І ви можете намагатися ігнорувати його результати, але ні ви, ні Європа, ні інші країни вже не можете не визнати, що немає ніяких терористів і ви ведете війну проти власного народу!» – цитують російські ЗМІ слова Януковича.

Підтверджень того, що цей текст дійсно є заявою колишнього президента, наразі немає.

Влада України оголосила Януковича, який втік з країни у лютому, у розшук. Його звинувачують у злочинах проти людяності.

Внаслідок сутичок між міліцією і протестувальниками, які виступали проти режиму Януковича, за офіційними даними, загинули 106 людей.
XS
SM
MD
LG