Доступність посилання

ТОП новини

На Верховинщині поховали загиблого в Маріуполі військовослужбовця


У селі Білоберізка Верховинського району сьогодні поховали 21-річного військовослужбовця строкової служби Богдана Шлемкевича, який загинув під час антитерористичної операції в Маріуполі Донецької області.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, у Народному домі села, де народився хлопець, відбулося багатолюдне прощання. Біля труни стояли мати, сестра, два брати. Батько Богдана Шлемкевича помер. У родині Богдан був наймолодшим з чотирьох дітей.

За словами голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Андрія Троценка, який висловив співчуття рідним, «ця жертва була недаремна».

Земляки, представники військової частини, де служив Богдан Шлемкевич, та Самооборони згадували хлопця, який, як і один з його братів, мріяв про те, щоб стати священиком. Після закінчення школи у рідному селі він вчився у Волинській духовній семінарії, яку закінчив два роки тому з червоним дипломом бакалавра з богослов’я.

У 2013 році Богдан Шлемкевич пішов добровольцем на військову службу, закінчити її мав 10 травня 2014 року, але у зв’язку з оголошеною мобілізацією продовжив служити у Національній гвардії України. За день до цієї дати, 9 травня, хлопця вбили під час бою силовиків із озброєними сепаратистами в Маріуполі.

12-13 травня оголошені днями жалоби на території Верховинського району.
XS
SM
MD
LG