Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ вітає впровадження суспільного мовлення в Україні


Представник ОБСЄ зі свободи преси Дунья Міятович вітає впровадження суспільного мовлення в Україні і називає це важливим кроком для укріплення свободи преси.

«Ухваливши відповідне законодавство, український парламент відмовився від державного контролю медіа і запровадив міжнародні стандарти мовлення. Журналісти, які фінансуються за рахунок суспільства, мусять служити суспільству, а не політикам. Нове суспільне мовлення має запровадити стандарти незалежності, плюралізму і професіоналізму для всіх українських ЗМІ», – мовиться у заяві Міятович.

У вівторок в.о. президента Олександр Турчинов підписав закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні», який Верховна Рада ухвалила 17 квітня.

Закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення» визначає політику діяльності Національної громадської телерадіокомпанії і встановлює основні завдання компанії. Згідно з документом, структурними підрозділами Національної громадської телерадіокомпанії є суспільне телебачення і суспільне радіо. Громадське телебачення здійснює мовлення на двох загальнонаціональних телеканалах: суспільно-політичному та культурно-освітньому. Громадське ж радіо теж транслюватимуть на двох загальнонаціональних радіоканалах.
XS
SM
MD
LG