Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Польщі: треба зробити все, щоб вибори в Україні відбулися без тиску


Радослав Сікорський
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявляє, що необхідно докласти усіх зусиль, щоб позачергові президентські вибори в Україні 25 травня відбулися без жодного тиску. Польща підтверджує намір відправити спостерігачів на ці вибори, заявив Сікорський сьогодні у Києві, по закінченні переговорів з українським колегою Андрієм Дещицею.

«Вважаємо, що потрібно зробити усе можливе, щоб в Україні, особливо на сході країни, вибори відбулися без жодного тиску, без застосування сили. На нашу думку, необхідно позбавитися підтримки сепаратистських дій в цій частині країни. (В Європі) усі хочуть, щоб ці вибори були максимально легітимними», – наголосив Сікорський.

За його словами, необхідно, щоб присутність виборців була якомога більшою, щоб результат цих виборів був переконливим як для України, так і світу. Сікорський також зазначив, що у легітимності українських виборів має бути зацікавлена і Росія, яка піддає сумніву легітимність влади в Києві.

Польський урядовець також висловив сподівання, що після проведення президентських виборів Україна зможе підписати другу частину угоди про асоціацію з Євросоюзом. Сікорський пообіцяв, що Польща надаватиме Україні свою допомогу і ділитиметься своїм досвідом запровадження реформ.
XS
SM
MD
LG