Доступність посилання

ТОП новини

Симоненко знімає свою кандидатуру з виборів Президента


Петро Симоненко, лідер Комуністичної партії України
Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко знімає свою кандидатуру з виборів Президента України. Про це йдеться у постанові президії центрального комітету Компартії України, розміщеній на сайті політичної сили.

«Подальша участь нашого кандидата в президенти України у виборах, які правлячий режим, встановлений внаслідок державного перевороту, прагне використати для своєї легітимізації в очах світової громадськості, не відповідає інтересам партії і мільйонів виборців», – йдеться в повідомленні.

«Компартія України піддається безпідставним звинуваченням і тиску, загрозі іі заборони, а члени партії, передусім перший секретар ЦК, кандидат у президенти П.М.Симоненко – моральному і фізичному терору, в тому числі навіть на засіданнях Верховної Ради України», – зауважили в КПУ.

«Впевнені, що ця позиція, яка враховує пропозиції, котрі надійшли з місць, буде з розумінням сприйнята членами партії, усіма, хто її підтримує», – повідомили в КПУ.

Напередодні після прямого ефіру на одному з українських телеканалів автомобіль лідера комуністів закидали камінням активісти. Зі слів самого Симоненка, міліція склала за цим фактом протокол.

Вибори президента України призначені на 25 травня.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG