Доступність посилання

ТОП новини

Українці будуть вільно подорожувати до Європи – Яценюк


Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України
Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк упевнений, що Україна зможе подолати всі труднощі і невдовзі громадяни зможуть вільно подорожувати до Європи. Про це він заявив під час відкриття святкування Дня Європи в «Мистецькому арсеналі» в Києві.

«Я дуже оптимістично дивлюсь в майбутнє України, яке б сьогодні не було складне. Ми перейдемо ці випробування, і разом з нашими європейськими партнерами Україна буде тільки сильніша... і українці будуть вільно подорожувати до Європи», – сказав Яценюк.

За його словами, для реалізації європейської перспективи України зробила чимало: підписана політична частина Угоди про асоціацію з Євросоюзом, на цьому тижні ухвалений остаточний пакет законів, необхідних для переходу до другої стадії лібералізації візового режиму.

«Україна хоче бути частиною Європи. Європу також ділили, Європу намагалися порвати. В Європі були війни, але Європа це все перемогла, і зараз вона об`єднана, єдина і вона запрошує Україну», – сказав Яценюк.

Сьогодні, 17 травня, в Києві проходять заходи, приурочені до Дня Європи. Україна з 2003 року відзначає це свято офіційно у третю суботу травня.
XS
SM
MD
LG