Доступність посилання

ТОП новини

Понад 10 тисяч людей зібралися на околиці Сімферополя на молебень, приурочений 70-й річниці депортації 1944 року


У селищі Ак-Мечеть, на околиці Сімферополя, відбувається всекримський траурний молебень, присвячений 70-й річниці депортації кримських татар.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реаліі, на мітингу зібралися понад 10 тисяч людей. Вони тримають у руках кримськотатарські прапори і плакати з різними гаслами, скандують: «Ватан! Міллет! Кирим! (Батьківщина! Народ! Крим!)»

Мітинг почався з молебню, який провів муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв.

На мітингу присутній глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, а «офіційну владу» Криму представляє «віце-прем’єр республіки» Ленур Іслямов.

Протягом усього мітингу над присутніми кружляють кілька військових вертольотів. Учасники мітингу спочатку освистували їх, а потім припинили звертати увагу.

У неділю, 18 травня, у Криму відзначають 70-у річницю депортації кримських татар. Сепаратистська «влада» Криму не дала кримським татарам провести щорічний мітинг. Площу Леніна в Сімферополі оточили військові. Всім, хто планували брати участь в акції, організатори запропонували поїхати в селище Ак-Мечеть і провести молебень там.
XS
SM
MD
LG