Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 16:24

У Варшаві протестували проти продажу французьких кораблів Росії


Символічний корабель «плавав у крові» і під посольством Франції в Україні, 15 травня 2014
У Варшаві протестували проти продажу французьких військових кораблів «Містраль» Росії. У акції взяли участь кілька десятків українців та поляків, представників варшавського Євромайдану та Фонду «Відкритий діалог».

Протестувальники вважають, що такі дії французької влади є «ганебними, негідними країни, що декларує свою відданість ідеалам демократії».

«Ми не можемо мовчати, коли державі, яка вбиває українців продають військові кораблі. Сподіваємося, нас почують», – каже Наталія Панченко.

Своє обурення протестувальники висловили глузливими звуками вувузел і клаксонів, а також написами на транспарантах. На одному з плакатів запитання: «Чому ви хочете нас вбивати?». На іншому – твердження: «Підтримувати Росію, щоб вбивати українців – сором для Франції!».

Протестувальники поставили навпроти посольства Франції басейн з червоною рідиною, яка символізувала кров. У ньому плавали іграшкові кораблики. Як пояснила Панченко, цей басейн символізує «криваве море в якому плавають французькі кораблі продані Росії. «Це наша кров», – наголосила активістка.

Франція наразі не ухвалюватиме рішень із приводу можливого зупинення продажу Росії двох найсучасніших бойових кораблів як санкцію через анексію Криму.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG