Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 23:28

Краматорські сили антитерору в спідницях (огляд преси)


Київ – Донеччани поступово починають долати поріг страху. Терор, який влаштували бандити мешканцям регіону під російську «дудку», вже не просто лякає, а викликає відверте роздратування, констатує газета «День». Видання інформує про відео в інтернеті, на якому видно, як жительки Краматорська вигнали терористів. Кілька жінок підійшли до мікроавтобуса, де були озброєні бандити в масках з георгіївськими стрічками, з вимогою покинути їхню вулицю. Ті, марно спробувавши опиратись обуреному жіноцтву, змушені були сховатися на базі сепаратистів у Краматорську. З усього видно, що людям не просто набридла «діяльність» проросійських банд їхніх містах, вони, не дивлячись на масовану кремлівську пропаганду, таки орієнтуються в ситуації, переконує видання. Саме з такими мешканцями і слід співпрацювати тим, хто проводить антитерористичну операцію, бо одна з головних вад влади – це не тільки відсутність бойового досвіду у військових та спецпризначенцях, а й недостатня робота з місцевим населенням.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Газета «Україна молода» називає жінок, що змогли прогнати зі своєї вулиці бойовиків, вельми дієвими «силами антитерору в спідницях». Можливо, не менше дієвими, ніж українські десантники, які вчора ліквідували два блокпости терористів у Краматорську, зауважує видання.

Донбас переосмислив те, що відбувається в країні. Там з потугами народжується нове громадянське суспільство, переконаний експерт газети «Сегодня». Самопроголошені Луганська і Донецька «народні республіки» – фарс. Кремль хотів би, щоб такі утворення існували на території України, однак йому не вистачає ресурсів і підтримки в Донбасі. Акція, яку організував Рінат Ахметов, коли робітники і шахтарі висловили протест проти сепаратистів – лиш перший крок, сигнал до того, що, можливо, вдасться вирішити ситуацію мирним шляхом, припускає видання.

А ось газета «Факти» розповідає про жінок, які організувалися для збору та відправлення посилок своїм синам, чоловікам, братам і знайомим, що беруть участь в Антитерористичній операції. Зокрема, видання розповідає про те, як за три тижні киянка за допомоги друзів та інтернету зібрала й відправила на підтримку армії чотири машини, завантажені не тільки їжею і речами, а й такою суто військовою апаратурою, як дорогий прилад нічного бачення. Про те, як можна долучитися до благодійності, газета розповідає в рубриці «Усім миром».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG