Доступність посилання

ТОП новини

Краматорські сили антитерору в спідницях (огляд преси)


Київ – Донеччани поступово починають долати поріг страху. Терор, який влаштували бандити мешканцям регіону під російську «дудку», вже не просто лякає, а викликає відверте роздратування, констатує газета «День». Видання інформує про відео в інтернеті, на якому видно, як жительки Краматорська вигнали терористів. Кілька жінок підійшли до мікроавтобуса, де були озброєні бандити в масках з георгіївськими стрічками, з вимогою покинути їхню вулицю. Ті, марно спробувавши опиратись обуреному жіноцтву, змушені були сховатися на базі сепаратистів у Краматорську. З усього видно, що людям не просто набридла «діяльність» проросійських банд їхніх містах, вони, не дивлячись на масовану кремлівську пропаганду, таки орієнтуються в ситуації, переконує видання. Саме з такими мешканцями і слід співпрацювати тим, хто проводить антитерористичну операцію, бо одна з головних вад влади – це не тільки відсутність бойового досвіду у військових та спецпризначенцях, а й недостатня робота з місцевим населенням.

Газета «Україна молода» називає жінок, що змогли прогнати зі своєї вулиці бойовиків, вельми дієвими «силами антитерору в спідницях». Можливо, не менше дієвими, ніж українські десантники, які вчора ліквідували два блокпости терористів у Краматорську, зауважує видання.

Донбас переосмислив те, що відбувається в країні. Там з потугами народжується нове громадянське суспільство, переконаний експерт газети «Сегодня». Самопроголошені Луганська і Донецька «народні республіки» – фарс. Кремль хотів би, щоб такі утворення існували на території України, однак йому не вистачає ресурсів і підтримки в Донбасі. Акція, яку організував Рінат Ахметов, коли робітники і шахтарі висловили протест проти сепаратистів – лиш перший крок, сигнал до того, що, можливо, вдасться вирішити ситуацію мирним шляхом, припускає видання.

А ось газета «Факти» розповідає про жінок, які організувалися для збору та відправлення посилок своїм синам, чоловікам, братам і знайомим, що беруть участь в Антитерористичній операції. Зокрема, видання розповідає про те, як за три тижні киянка за допомоги друзів та інтернету зібрала й відправила на підтримку армії чотири машини, завантажені не тільки їжею і речами, а й такою суто військовою апаратурою, як дорогий прилад нічного бачення. Про те, як можна долучитися до благодійності, газета розповідає в рубриці «Усім миром».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG