Доступність посилання

ТОП новини

Запорізький «Правий сектор» вимагає розслідування розгону Майдану або відставки прокурора


Представники «Правого сектору» Запоріжжя спільно з громадськими активістами пікетували будівлю обласної прокуратури.

За словами мітингувальників, минуло вже три місяці, як на посаду обласного прокурора призначили майданівця Олександра Шацького, утім прокуратура жодного прізвища працівників міліції, які розігнали мирний протест у Запоріжжі в січні, досі не оприлюднила.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, самого прокурора на місці не було, він вирушив у відрядження до Києва.

«Нас турбує те, що правоохоронці, які били людей, досі обіймають посади, а когось навіть підвищили. Крім того, були ж кримінальні структури, які збирали «ті тушок». Про це теж відмовчуються. Кілька тижнів тому, після закидання сепаратистів яйцями, Шацький зазначив, що у нього зникло бажання розслідувати чистку. Якщо зникло – хай іде у відставку, і сюди поставлять людину, котра таке бажання має. Ми хочемо звіту прокурора області!»– зазначив заступник лідера «Правого сектору» Запоріжжя Володимир Нечипоренко.

Вже через півгодини пікету до протестувальників вийшов заступник обласного прокурора Олексій Воронов.

«Я от поспілкувався з активістами, але не почув конструктивних питань. Кілька, правда, мені задали, але я не вповноважений коментувати хід розслідувань, бо поки воно триває, це таємниця», – зазначив правоохоронець.

«Правий сектор» такими відповідями не задоволений, тому пікетувальники зазначили: якщо найближчим часом результати розслідувань не будуть оприлюднені, вирушать пікетувати Генпрокуратуру.
XS
SM
MD
LG