Доступність посилання

30 Травень 2017, Київ 12:45
Новини | Політика

Головний редактор про блокування «Вестей»: це «політичний наїзд»


Головний редактор видання «Вести» Ігор Гужва в коментарі Радіо Свобода, назвав блокування редакції з боку силовиків «класичним політичним наїздом» на ЗМІ.

Він також відкидає будь-які припущення щодо фінансових зловживань.

«Ми абсолютно «біла» компанія. Ми можемо показати і підтвердити рух коштів, що відбувався на наших рахунках, і тому ми абсолютно впевнені в тому, що ніяких до нас претензій по суті по нашій політиці в сфері оподаткування і фінансів бути не може», – заявив Ігор Гужва.

За даними Міндоходів, рахунки ТОВ «Вести Мас-Медіа» заблокували в рамках розслідування справи про відмивання коштів. Сьогодні вранці близько півтора десятка співробітників правоохоронних органів заблокували приміщення редакції «Вести» у Києві разом із працівниками.

Про те, що про утиски свободи слова не йдеться, в ефірі Радіо Свобода заявила заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Вікторія Сюмар.

«Гроші надходили фактично від структур Сергія Курченка, рахунки якого заблоковані в усьому світі. Треба з’ясувати походження цих коштів і яким чином фінансувалася так звана безкоштовна газета «Вести». Тож це справа, яка не стосується свободи слова, а стосується безпосередньо розслідування фінансових зловживань», – заявила Сюмар.

За її словами, крім того, податкова міліція з’ясувала, що видання приховувало податки на суму більше 17 мільйонів гривень.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG