Доступність посилання

ТОП новини

Не треба недооцінювати ООН – Юрій Сергєєв


Юрій Сергєєв, постійний представник України при ООН
Постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв після закритого засідання ООН в Нью-Йорку, ініційованого українською стороною, в інтерв'ю «Голосу Америки» заявив, що Рада безпеки поінформована про всі процеси в Україні і підтримує проведення президентських виборів 25 травня.

«До членів Ради безпеки була доведена інформація про те, що Україна готується до виборів. Є Єдність влади і народу провести ці вибори як основу про єдність влади і народу в Україні», – сказав Сергєєв.

«Стабіліьність в Україні підривають люди, які морально і матеріально підтримуються з боку Російської Федерації. Члени Ради безпеки, які симпатизують Україні, звернулися до Російської федерації – припинити підтримку процесів дестабілізації в Україні», – зазначив постійний представник України при ООН.

«Було закликано всіх провести ці вибори в Україні чесно, спокійно, транспарентно, дати право народу на своє волевиявлення», – сказав Сергєєв.

Постійний представник України при ООН підкреслив:

«Можливості ООН не потрібно не переоцінювати, ні недооцінювати. Важливо, що Україна змогла добитися в рамках ООН колосальну підтримку, як в Раді безпеки, так і поза нею – в Генеральній асамблеї. Ми добилися того, що весь світ об’єднався довкола нас».

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG