Доступність посилання

ТОП новини

Львів’яни і кримчани протестували біля російського консульства


Львів’яни і кримці пікетували російське консульство у Львові
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00
Сьогодні близько двох десятків активістів зі Львова і переселенців з Криму протестували біля приміщення генконсульства Росії у Львові. Вони вимагали від Росії припинити репресії проти проукраїнських активістів у Криму і звільнити кількох затриманих працівниками ФСБ кримчан.

Учасники пікету в руках тримали плакати з написами «Волю Сєнцову», «Свободу Олександру Кольченку», «Поверніть батька дітям, а сина матері», «Путіна – на нари, Тундру – на Канари».

За словами студентки з Криму Анастасії, яка зараз продовжує навчання у львівському університеті, вона знала кількох кримських активістів, зокрема Олександра Кольченка і кінорежисера, автомайданівця Олега Сєнцова.

«Це не є ніякі терористи, як їх називає Росія, звинувачуючи в організації антитерористичної операції. Ці люди просто люблять свою батьківщину, свій дім Крим, Україну», – каже Анастасія.

Під час пікету активісти наголосили, що до Олега Сенцова працівники ФСБ прийшли вночі 11 травня. У чоловіка маленька дитина. Олександра Кольченка, громадського активістка екологічного руху, російська спецслужба арештувала 16 травня.

Працівники генконсульства Росії відмовились спілкуватися з протестувальниками. Тому активісти наклеїли текст зі зверненням перед входом у приміщення.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG