Доступність посилання

ТОП новини
17 Березень 2018, Київ 13:04

У Росії порушують справи щодо соратників опозиціонера Навального


Слідчий комітет Росії повідомив сьогодні, що порушив кримінальні справи щодо трьох соратників опозиційного діяча Олексія Навального, яких підозрюють у порушенні порядку фінансування виборчої кампанії.

За версією слідства, ці троє, Микола Ляскін, Костянтин Янкаускас і Володимир Ашурков, викрали понад 10 мільйонів рублів (близько 290 тисяч доларів США), які вони зібрали в перебігу інтернет-кампанії на підтримку Олексія Навального, коли той балотувався минулого року на посаду мера Москви.

У всіх трьох уже провели обшуки; вони назвали ці дії політично мотивованими.

Про порушення з фінансуванням виборчої кампанії Навального заявляли ще минулого року; опозиціонер пов’язував ці звинувачення з намаганнями дискредитувати його перед виборами.

Навальний, відомий своєю різкою критикою Кремля і викриттям фінансових і корупційних зловживань російської влади, теж зазнає переслідувань: зокрема, він відбуває умовний 5-річний термін за звинуваченням у викраденні суми в півмільйона доларів, його також звинувачують у викраденні й відмиванні ще понад 750 тисяч доларів від французької косметичної фірми «Ів Роше». Він теж називає всі справи проти нього політично мотивованими.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG