Доступність посилання

ТОП новини

У Європі зараз дуже підтримують ідею безвізового режиму для України – Умланд


Андреас Умланд
Ідея надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом наразі користується у Брюсселі підтримкою, тому Києву варто скористатися цим шансом. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив німецький політолог Андреас Умланд.

Він також зазначив, що, на його думку, популярність на виборах у Європарламент крайніх правих партій у підсумку суттєво не вплине на домовленості про безвізовий режим із Україною. «Я не думаю, що вони (ультраправі партії – ред.) якось вплинуть на рішення про безвізовий режим. Нині це завдання для України – створити всі передумови для відкриття безвізового режиму. Я вважаю, що у Європі ідея надання Україні безвізового режиму має велику підтримку», – зазначив він.

Андреас Умланд також наголосив, що відмінності у позиції щодо українсько-російської кризи у Європі зумовлені різними економічними відносинами тієї чи іншої країни з Москвою. «Однозначної єдності у Європі немає. Найголовніше – це не ідеологічна різниця, а те, що Росія має з різними країнами різні економічні відносини», – додав німецький експерт.
XS
SM
MD
LG