Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 17:30
Новини | Політика

У «ДНР» оголосили перехід на воєнний стан


Проросійське сепаратистське збройне угруповання «Донецька народна республіка» вводить «воєнний стан», повідомили російському агентству «Інтерфакс» у прес-службі угруповання, яке Україна визнала терористичною організацією.

«Із 00 годин 00 хвилин 26 травня в Донецькій народній республіці запроваджується воєнний стан. Основне завдання – очистити територію ДНР від ворожих українських військ», – повідомили у прес-службі.

Як уточнює інтернет-видання «Новости Донбасса», цього разу йдеться про заяву одного з чотирьох угруповань, які діють у частинах Донецької області, так званої «ДНР Пушиліна», за іменем її ватажка. Крім того, за даними видання, в області існують так звані «ДНР Стрєлкова», «ДНР Пономарьова» і «Новоросія Губарєва», які виникли після кількох розколів у лавах бойовиків-сепаратистів. Деякі з них уже оголошували свої власні «воєнні стани».

Антитерористична операція на сході України розпочалася в середині квітня. 2 травня в регіоні Слов’янська і Краматорська Донецької області почалася активна фаза АТО силами підрозділів МВС, Нацгвардії й армії проти озброєних сепаратистів. 25 травня перший віце-прем’єр-міністр Віталій Ярема повідомив, що найближчим часом українські силовики поновлять активну фазу операції, яку зупиняли на час президентських виборів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG