Доступність посилання

ТОП новини

Лавров: вибори в Україні пройшли «не без проблем», але Росія їх поважатиме


Сергій Лавров
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляє, що президентські вибори в Україні пройшли «не без проблем», але в цілому це позитивний крок.

«Голосування було організоване в багатьох областях України. Напевно, у цілому це позитивний крок. Ми, як сказав президент (Володимир Путін - ред.), з повагою будемо ставитися до результатів волевиявлення українського народу», – сказав Лавров сьогодні в Москві.

«Сподіваємося, що Петро Порошенко, у разі підтвердження його повноважень зробить все, щоб не допустити переваги деяких екстремістських радикальних настроїв у Києві по відношенню до сходу, півдня України і до будь-якого іншого регіону цієї країни», – додав російський міністр.

«Головне, щоб нинішня влада з повагою ставилася до своїх громадян, до свого народу і забезпечувала досягнення компромісних домовленостей, які б враховували інтереси всіх політичних сил, релігійних, етнічних груп, бо без цього навряд чи щось вийде», – заявив Лавров.

За його словами, Москва готова до діалогу з представниками Києва і з Петром Порошенком.

Згідно з даними обробки понад 60% протоколів в електронному вигляді за позафракційного народного депутата Петра Порошенка на виборах президента України проголосували 53,72% виборців, за лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко – 13,09%.

Минулого тижня президент Росії Володимир Путін заявив, що в Росії з повагою поставляться до результатів президентських виборів в Україні.
XS
SM
MD
LG