Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку евакуюють людей із вокзалу і торгових центрів


Дим із Донецького аеропорту, 26 травня 2014 року
Дим із Донецького аеропорту, 26 травня 2014 року

У Донецьку евакуювали людей із транзитного вокзалу, повідомив Радіо Свобода прес-секретар Донецької залізниці Володимир Селіванов.

«Із боку транзитного вокзалу лунали постріли, через це ухвалили рішення евакуювати транзитний вокзал – йдеться про пасажирів і залізничників. Пожежі у приміщеннях немає, решта установ залізниці працює у штатному режимі», – розповів Селіванов.

Про евакуацію повідомляють і працівники торгівельних центрів, розташованих у східній частині міста (ближче до аеропорту і вокзалу).

Прес-софіцер АТО Олексій Дмитрашковський повідомив, що антитерористична операція триває, незважаючи на те, що стрілянина трохи зупинилась.

«Інформації про завершення операції немає. Бій поки триває. Необхідності евакуювати населення немає, бій йде суто на території аеропорту. На залізничному вокзалі міста поки немає жодних активних дій», – заявив Дмитрашковський.

Сьогодні у Донецьку розпочалась антитерористична операція. Це пов’язано з тим, що вночі озброєні бойовики «ДНР» прийшли в аеропорт і спробували встановити контроль над об’єктом.

Як розповів прес-секретар аеропорту Дмитро Косінов, зараз летовище не працює. «Близько 3-ї години ночі на територію аеропорту приїхали кілька десятків озброєних представників «ДНР» з вимогами про виведення українських військових, які охороняють внутрішній периметр аеропорту. Пострілів і силового протистояння не було. З 7-ї години ранку аеропорт Донецьк тимчасово зупиняє обслуговування рейсів. Вдень розпочалась повноцінна АТО. Зараз на території немає ані пасажирів, ані персоналу», – сказав Косінов.

О 13:00 на території аеропорту розпочалась антитерористична операція, в тому числі й з повітря – винищувачі, військові гелікоптери, зараз в цьому районі міста (неподалік розташований і залізничний вокзал) чорний дим, люди скаржаться на відсутність зв’язку. Місцеві жителі попереджають інших через соціальні мережі: «їдемо в об’їзд Путилівського мосту і залізничного вокзалу, які потрапляють в зону ураження при зачистці аеропорту, яка йде зараз. У тому числі, АТО проводиться і з повітря».

Зараз міський транспорт у цей бік не ходить, жителі місцевих районів повідомляють, що бій міг перекинутись в бік залізничного вокзалу. Поїзди уже кілька годин не можуть бути прийняті на вокзалі. Про це розповіли Радіо Свобода пасажири київського поїзда. «Ми уже кілька годин не можемо потрапити на залізничний вокзал, провідниця говорить, що у місті війна, тож станція не приймає поїзд», – говорить донеччанка Анастасія.

У штабі АТО поки не повідомляється про загиблих чи поранених, наразі стрілянина у тому районі припинилася. У прилеглих районах чути гучну сирену.

XS
SM
MD
LG