Доступність посилання

ТОП новини

Бійців внутрішніх військ, які знущалися над Гаврилюком, засудили умовно


Двох бійців внутрішніх військ МВС засудили умовно за звинуваченням у знущанні над активістом Майдану Михайлом Гаврилюком у січні цього року, повідомляє Генпрокуратура.

Як поінформували у відомстві, таке рішення оголосив Печерський районний суд Києва.

«Зазначені протиправні дії правоохоронців орган досудового слідства кваліфікував за частиною 1 та частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень)», – йдеться в повідомленні.

«У судовому засіданні за участі представника Генеральної прокуратури обвинувачені повністю та беззастережно визнали свою вину у вчиненні інкримінованих їм злочинів. Зважаючи на це, потерпілий вибачив своїх кривдників і не наполягав на призначенні їм суворого покарання», – додали в Генпрокуратурі.

Вироком суду одного з підсудних засудили до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік, іншого – до 2 років обмеження волі з аналогічним випробувальним строком, що відповідає мірі покарання, затвердженої в угоді про примирення з потерпілим.

Крім того, суд заборонив обом засудженим займатися правоохоронною діяльністю упродовж року.

У січні засоби масової інформації оприлюднили відео про знущання правоохоронців над активістом Майдану Гаврилюком на вулиці Грушевського.

На відео силовики змушували фотографуватися на морозі голого побитого чоловіка. Наприкінці відео він сідає в автозак, а хтось з правоохоронців дає йому стусана.
XS
SM
MD
LG