Доступність посилання

ТОП новини

Росія й надалі вимагає від України впустити її з «гуманітарною допомогою» на Схід


Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії
МЗС Росії продовжує пропонувати «гуманітарну допомогу» для східних регіонів України. Про це йдеться в коментарі МЗС Росії, текст якого розміщено на сайті зовнішньополітичного відомства Росії.

«28 травня МЗС Росії направив МЗС України ноту щодо питань надання термінової гуманітарної допомоги. Увагу української сторони звернули на те, що на адресу російської сторони надходять звернення від громадян і організацій, що знаходяться в зоні конфлікту в східних регіонах України, де в результаті силових дій є людські жертви й численні постраждалі, з проханням про направлення такої гуманітарної допомоги, перш за все медикаментами й медичними препаратами», – йдеться в повідомленні.

«Російська сторона готова надати населенню в згаданих регіонах необхідне сприяння, а українській стороні було запропоновано вжити необхідні заходи із забезпечення умов для доставки російської гуманітарної допомоги в райони, охоплені конфліктом», – заявили в російському МЗС.

«З урахуванням продовження Києвом бойових дій проти населення східних регіонів України потреба в наданні мирним людям термінової гуманітарної допомоги залишається вельми актуальною. Закликаємо українську владу, виходячи із загальноприйнятих норм людської моралі, все ж таки розглянути питання допомоги тим, хто її гостро потребує», – йдеться в повідомленні.

29 травня Міністерство закордонних справ України заявило, що розглянуло звернення від російської сторони з проханням надати їй можливість доставити так звану російську гуманітарну допомогу в східні області України і вважає цю пропозицію пропагандою.

Дивитись коментарі (16)

XS
SM
MD
LG