Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2018, Київ 20:41

Можливість третьої хвилі санкцій проти Росії Європа і США можуть обговорити найближчого тижня – Пайєтт


Джеффрі Пайєтт, надзвичайний і повноважний посол США в Україні
Сполученим Штатам Америки треба провести консультації з європейськими партнерами щодо можливого третього рівня санкцій стосовно Росії, зазначає посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Дуже важливо і для Сполучених Штатів, і для наших європейських партнерів продовжувати чинити тиск на Росію. Що стосується можливої наступної хвилі санкцій, то нам необхідно провести консультації з нашими європейськими союзниками найближчим часом. Наступного тижня президент Барак Обама буде в Європі з візитом, так що можливостей для таких консультацій у нього буде достатньо», – сказав дипломат в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня. Україна», опублікованому в суботу.

За його словами, санкції, введені проти Росії, «вже відіграли і продовжують відгравати свою роль». «Вони були одним із тих чинників, що допомогли провести вибори (президента України – ред.)... досить успішно», – зазначив посол.

Джеффрі Пайєтт вказав на важливість того, що санкції найбільш ефективні, «якщо їх здійснювати спільно з нашими європейськими союзниками».

Водночас дипломат вважає помилкою концентрацію уваги виключно на питанні санкцій. «Це не найважливіший аспект підтримки Сполученими Штатами України. Набагато важливіше, на мій погляд, – наша тверда підтримка політичних реформ і економічного прогресу України, який покаже її народу, що його вибір на користь руху до Європи дійсно приведе до більш заможного і справедливого майбутнього», – наголосив Джеффрі Пайєтт.

США та ЄС уже запровадили низку санкцій щодо Росії після анексії Криму та розпалювання збройного протистояння на сході Україні.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG