Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 17:23

Туреччина: проти протестувальників застосували сльозогінний газ і водомети


Минулого року на цьому місці турецька поліція застрелила молодого протестувальника
Поліція Туреччини застосувала сльозогінний газ і водомети проти протестувальників у столиці Анкарі у неділю. Це сталося наступного дня після сутичок протестувальників і поліції, які відбувалися в Анкарі та найбільшому місті Стамбулі.
Поліція намагалася розігнати близько 500 мітингувальників, які хотіли зібратися на місці, де минулого року поліцейські застрелили молодого протестувальника.

Напередодні поліція застосувала водомети і сльозогінний газ проти протестувальників, які попри заборону влади влаштували демонстрацію на площі Таксім у Стамбулі, де минулого року проходили масові антиурядові протести.

Для розгону демонстрації у Стамбулі 31 травня туди було направлено 25 тисяч поліцейських. Того ж дня в Анкарі поліція також застосовувала проти протестувальників водомети та сльозогінний газ.

28 травня 2013 року у Туреччині захисники довкілля встановили намети в парку Ґезі у Стамбулі, що поруч із площею Таксім. Вони протестували проти планів ліквідувати парк, який виник понад півстоліття тому, і відновити історичну будівлю, що стояла до того часу на його місці. Табір демонстрантів-екологів жорстоко розігнала поліція. Через це невдовзі по всій країні почалися антиурядові демонстрації. Відтоді минув рік, але активісти кажуть, що ситуація не покращилось.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG