Доступність посилання

ТОП новини

Як співчуття світу до України допомагає айтішникам заробляти гроші


Співчуття світу до України допомагає українським айтішникам заробляти гроші. Про це повідомляє Центральне телебачення Китаю (CCTV).

Український IT-підприємець Влад Воскресенський розповів журналістам CCTV, що криза в Україні полегшила продаж продукції закордоном.
Коли у будь-якій частині світу кажеш, що ти українець, отримуєш щонайменше 20, 30 хвилин уваги, бо люди розпитують про те, що насправді відбувається. Питають, як вони могли би допомогти, тощо
Влад Воскресенський

«Коли у будь-якій частині світу кажеш, що ти українець, отримуєш щонайменше 20, 30 хвилин уваги, бо люди розпитують про те, що насправді відбувається. Питають, як вони могли би допомогти, тощо», – розповів Влад Воскресенський, президент компанії «Invisible CRM».

«Хороший менеджер з продажів, який знає, як продавати, може використовувати таке ставлення до України, щоб розпочати розмову з будь-ким, а потім перевести її ближче до бізнесу», – відзначив Воскресенський.

За словами підприємця, в Україні зараз налічується близько 5 тисяч IT підприємців.

IT індустрія в Україні почувається порівняно комфортно зі становищем в інших галузях економіки – відзначають журналісти CCTV.

Водночас в ході кризи з українського ринку зникли замовники з Росії. На їх місце прийшли інвестиції зі США та Європи. Про це CCTV розповів Денис Довгополий засновник та голова компанії «BVU Group».
В ході революції всі контракти було припинено до стабілізації ситуації. Тепер, після виборів, російські контракти майже повністю зникли
Денис Довгополий

«В ході революції всі контракти було припинено до стабілізації ситуації. Тепер, після виборів, російські контракти майже повністю зникли», – каже Довгополий.

Натомість, в Україні з оптимізмом сприйняли повідомлення з Польщі про намір країни інвестувати 100 мільйонів доларів США в український ІТ сектор.

«Вони просто дивовижні сусіди, вони допомагали українцям на всіх фронтах – від ліків для поранених на Майдані і до 100-мільйонного фонду для інвестицій в Україну. Як знак, як жест це просто чудово», – вважає Влад Воскресенський.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG