Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині невідомі обстріляли пасажирський поїзд


У ніч на 2 червня неподалік від станції «Словʼянка» на Дніпропетровщині невідомі обстріляли пасажирський поїзд. Про це повідомив представник батальйону «Дніпро», лейтенант міліції Володимир Богоніс.

За його даними, інцидент стався за 14 кілометрів від станції. Як поінформував Володимир Богоніс, зараз представники батальйону «Дніпро» оглядають прилеглу до залізниці лісосмугу в пошуках схованок, в яких можуть перебувати провокатори. Крім того, досліджують можливість потрапляння на територію області якихось незаконних угруповань – поки таких випадків не було.

«Я думаю, це була просто якась провокація. Ніхто не постраждав», – зазначив Володимир Богоніс.

Раніше через загрозу захопленням української залізниці членами незаконного угруповання «Донецька народна республіка», батальйон «Дніпро» та батальйон територіальної оборони взяли під повний контроль станції донецької залізниці на території Дніпропетровської області – Просяна, Слов’янка, Добропілля, Межова тощо.

Як заявив керівник Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза, головна мета цього – не допустити провокацій, всі можливі зазіхання на безпеку людей та країни, будуть розцінені як теракт.
XS
SM
MD
LG