Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 22:10
Новини | Політика

«Група семи» попереджає Росію про посилення санкцій


«Група семи» готова посилити санкції щодо Росії, якщо заворушення на сході України не будуть взяті під контроль. Про це лідери «Групи семи» заявили у спільній письмовій заяві після робочої вечері в Брюсселі.

У заяві міститься заклик до Росії визнати результати виборів в Україні, завершити відведення військ від кордону з Україною, зупинити постачання зброї і використати вплив на озброєних сепаратистів для припинення насильства.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що Захід хотів би побачити прогрес у замиренні сходу Україну, де урядові війська борються протии сепаратистів.

«У наших переговорах з майбутнім президентом України і в наших зустрічах із президентом Путіним у кулуарах урочистостей у Нормандії ми надішлемо спільне повідомлення так само, як «Група семи» зробила це раніше. У нас завжди була узгоджена позиція щодо України, вона полягає в тому, що для Росії важливо зараз зробити власний внесок до стабілізації і деескалації ситуації», – наголосила Меркель.

Саміт, який відбувся у Брюсселі, спершу планувався у форматі «Групи восьми» в російському Сочі. Після анексії Криму Росію виключили з цього клубу і перенесли місце зустрічі.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG