Доступність посилання

ТОП новини

Майданівець Станіслав Чернилевський після лікування в Чехії повернувся додому


Майданівець Станіслав Чернилевський після лікування в Чехії повернувся додому
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00
Сьогодні до Києва після кількамісячного лікування в Чехії повернувся поет, кіносценарист і режисер, лауреат премії імені Василя Симоненка Станіслав Чернилевський.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, на летовищі Вацлава Гавела в Празі поета проводжали його нові чеські знайомі, українці, які живуть і працюють в Чехії, а також група поранених українців, які продовжують лікування в Празі.

Станіслав Чернилевський подякував чеським лікарям за лікування й опіку. Слова подяки він висловив також керівникові центру «Міграція» доброчинної організації Charita в Празі Світлані Порше, яка протягом усього часу надавала допомогу всій групі тяжко поранених українців.

Поет Станіслав Чернилевський поділився з присутніми враженнями від перебування в Чехії, він також прочитав кілька своїх віршів, написаних на чеській землі.

Наприкінці лютого цього року Чехія прийняла на лікування 39 тяжкопоранених українців з Майдану, серед яких двоє неповнолітніх.

Як сказав Радіо Свобода керівник відділу міграції Міністерство закордонних справ Чехії Томаш Гайсман, 35 поранених майданівців уже повернулися на батьківщину.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG