Доступність посилання

ТОП новини

Українська мова буде єдиною державною – Порошенко


Українська мова буде єдиною державною в Україні. Про це заявив новообраний президент Петро Порошенко після складання президентської присяги.

«Жити вільно означає і вільно користуватись рідною мовою, керуватись 10 статтею Конституції, а вона визначає українську мову як єдину державну, що гарантує вільний розвиток російської та інших мов. Слово праця, мир, зарплата, пенсія, стипендія звучать дуже подібно, як українською, так і російською», - зазначив Порошенко.

При цьому Петро Порошенко пообіцяв мешканцям східних регіонів України право та підтримку на вільне використання російської мови. Він пообіцяв приділити велику увагу Донбасу та закликав його жителів до діалогу.

«Дорогі браття і сестри, співгромадяни, багато хто з вас вже встиг відчути на собі «прєлєсть» правління терористів, які мародерством та знущанням довели і без того кризову економіку регіону на межу повної катастрофи. Але ми ні за яких обставин не залишимо вас у біді», - наголосив Порошенко.

Сьогодні Петро Порошенко склав присягу президента України. На церемонії інавгурації нового президента були присутні делегації з десятків країн світу. Також були три колишніх президенти – Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко.

Порошенко переміг у першому турі на дострокових виборах президента, які відбулися 25 травня, отримавши 54,7% голосів виборців.
XS
SM
MD
LG