Доступність посилання

ТОП новини

10 вояків Президентського полку записалися в батальйон «Донбас» – Семенченко


Командир добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко
Десятеро військовослужбовців Президентського полку Збройних сил України записалися в добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області «Донбас», заявляє його командир Семен Семенченко.

«Тільки що записалися переведенням 10 осіб із Президентського полку. Петре Олексійовичу (президент України Петро Порошенко – ред.), відпустите хлопців з нами?» – написав Семеннченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

Також він повідомив, що до 16:00 на Майдані батальйон проводить останній призов. «Усі, хто нас не знайшов, не додзвонився, не встиг – мобілізаційний пункт на Хрещатику – мікроавтобуси навпроти готелю «Хрещатик». Або підходимо до людей у чорній формі з нашивками «Донбасу». Всі, хто на фронт не хоче, – бережіть здоров’я», – зазначив Семен Семенченко.

Раніше він написав, що база Нацгвардії у Нових Петрівцях (Київщина) більше не може вмістити всіх, хто записався до складу батальйону «Донбас».

«Сюди їхати поки що не треба. У нас вже фактично два склади – понад 800 осіб. Це вже полк якийсь... До рішення командування про формування ще одного батальйону Нацгвардії (сподіваюся воно буде) приймаю рішення про перенаправлення потоку патріотів у лави добровольчого батальйону «Донбас» (фактично це партизани) на бази в Донецькій області», – повідомив Семенченко.

Командир батальйону додав, що з вівторка, 10 червня, прийом у «Донбас» буде відновлено, але вже без статусів, держгарантій і зарплат.

За його словами, частина, сформована у Нових Петрівцях, «вирушає на фронт найпізніше 23:06».
XS
SM
MD
LG