Доступність посилання

ТОП новини

У Донецькій ОДА заявляють про активізацію бойовиків на півночі регіону


Донецька обласна державна адміністрація заявляє про активізацію бойовиків в області.

«Найбільш напружена ситуація в північній зоні. Бойовики «ДНР» активізували свою роботу з обстрілу української армії, нападах на військові частини, захоплення будинків і прикордонних пунктів», – йдеться в повідомленні прес-служби ДонОДА.

Зокрема, за повідомленням, у Слов’янську триває активний обстріл міста й існують проблеми з пальним для машин швидкої допомоги у зв’язку з тим, що зруйновано практично всі автозаправки.

У Сніжному збільшується кількісний склад бойовиків, вони зміцнюють барикади в межах міста, зайняли будівлі Пенсійного фонду й спортивної школи, кажуть в ОДА.

У Шахтарському районі тривають обстріли прикордонників, але на сьогодні українські силовики повернули під свій контроль прикордонний пункт у Маринівці.

Водночас у Дмитрівці бойовики контролюють ситуацію на кордоні й захопили будівлю пошти.

В Артемівську бойовики звільнили будівлі прокуратури й банку, але місце їхньої передислокації невідоме, додали в ОДА.

«У Красному Лимані, зайнятому українськими силовиками, ситуація контрольована. Всі служби міста працюють у штатному режимі. У центральній зоні активно створюється оперативне кільце АТО. Українськими збройними силами встановлені блокпости біля Мар’їнки, Ясинуватій, Красноармійська, Курахово, Волновахи, Старобешева», – йдеться в повідомленні.

Як зауважили в ОДА, в Донецьку на даний час ситуація відносно спокійна, стрілянина ведеться біля аеропорту. Відновлений рух транспорту по всіх маршрутах.

Водночас, як заявили у відомстві, у населених пунктах, де проходить АТО, збільшується кількість охочих залишити свої будинки.
XS
SM
MD
LG