Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ відновила розслідування обставин смерті Володимира Івасюка


Пам’ятник Володимирові Івасюку у Львові
Пам’ятник Володимирові Івасюку у Львові
Генеральна прокуратура України скасувала незаконну постанову слідчого щодо закриття кримінальної справи за фактом смерті українського композитора Володимира Івасюка, якого знайшли повішеним в лісі поблизу Львова.

«З огляду на значний суспільний резонанс, який у свій час викликала і на даний час непокоїть громадськість загадкова смерть композитора, а також з метою повного, всебічного й неупередженого дослідження усіх обставин смерті Івасюка, необхідності перевірки на причетність до позбавлення його життя певного кола осіб, Генеральною прокуратурою скасовано постанову про закриття кримінальної справи», – повідомили в головному управлінні Генпрокуратури.

За повідомленням, таке рішення ухвалили за результатами розгляду звернення члена консультативної ради при Генеральній прокуратурі України.

У ГПУ нагадали, що органи прокуратури в 1979-1980 роках, а також упродовж 2009-2012 років проводили досудове слідство у кримінальній справі за фактом смерті Івасюка, за результатами якого в листопаді 2012 року справу необґрунтовано закрито за відсутністю складу злочину.

8 травня 1979 року 30-річного Володимира Івасюка знайшли мертвим у Брюховицькому лісі під Львовом, офіційною версією смерті назвали самогубство.

Володимир Івасюк – український композитор і поет, один із основоположників української естрадної музики, автор 107-ми пісень, зокрема «Червоної Рути» і «Водограю».
XS
SM
MD
LG