Доступність посилання

ТОП новини

Українські і російські правозахисники домовилися про спільну місію


Олександр Черкасов
Олександр Черкасов
Українські і російські правозахисники домовилися про формування спільної місії, яка займатиметься моніторингом проблем, що виникли на Донбасі, та їхнім вирішенням. Відповідне рішення після зустрічі у Харкові двох делегацій правозахисників (на чолі з українським омбудсменом Валерією Лутковською і російським Еллою Памфіловою) оприлюднив член правління російського правозахисного товариства «Меморіал» Олександр Черкасов.

За його словами, завдання місії полягатиме у збереженні життя і здоровʼя мирних громадян, які опинилися у зоні бойових дій.

Правозахисники закликають усі сторони конфлікту звільнити всіх заручників. За словами Черкасова, донині невідома точна кількість громадян, яких незаконно утримують у неволі.

Українські і російські правозахисники також вимагають від сторін протистояння забезпечити мирному населенню безпечний і безперешкодний вихід із зони бойових дій.

Валерія Лутковська і Елла Памфілова заявили про намір підтримувати представників місії в межах своїх повноважень і реагувати на вирішення проблем вимушених переселенців із Донбасу.
XS
SM
MD
LG