Доступність посилання

ТОП новини

МВС: події біля посольства Росії у Києві могли спровокувати російські спецслужби


МВС України допускає можливість провокації з боку спецслужб Росії під час пікетування посольства в суботу. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Ми не виключаємо, що саму ідею про необхідність піти протестувати до російського посольства було висунуто з боку російських спецслужб. Зокрема, таку можливість вивчають наші фахівці, хто перший публікував такі повідомлення», – заявив Геращенко.

За його словами, через події біля посольства пошкоджено сім-вісім автомобілів російських дипломатів, була спроба перекинути через огорожу коктейль Молотова. В результаті затримано трьох громадян України, двоє з яких – неповнолітні. Ї вже х відпустили.

14 червня в Києві кількасот людей зібралися біля будівлі посольства Росії в Україні та вимагали від російської влади припинити втручатися у внутрішні справи України, а від російських дипломатів – залишити територію країни. Під час акції було перевернуто кілька автомобілів з дипломатичними номерами, а будівлю посольства активісти закидали яйцями та пакетами із зеленкою. За фактом цих подій порушено справу за статтею про хуліганство.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG