Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 22:08
Новини | Політика

МВС: події біля посольства Росії у Києві могли спровокувати російські спецслужби


МВС України допускає можливість провокації з боку спецслужб Росії під час пікетування посольства в суботу. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Ми не виключаємо, що саму ідею про необхідність піти протестувати до російського посольства було висунуто з боку російських спецслужб. Зокрема, таку можливість вивчають наші фахівці, хто перший публікував такі повідомлення», – заявив Геращенко.

За його словами, через події біля посольства пошкоджено сім-вісім автомобілів російських дипломатів, була спроба перекинути через огорожу коктейль Молотова. В результаті затримано трьох громадян України, двоє з яких – неповнолітні. Ї вже х відпустили.

14 червня в Києві кількасот людей зібралися біля будівлі посольства Росії в Україні та вимагали від російської влади припинити втручатися у внутрішні справи України, а від російських дипломатів – залишити територію країни. Під час акції було перевернуто кілька автомобілів з дипломатичними номерами, а будівлю посольства активісти закидали яйцями та пакетами із зеленкою. За фактом цих подій порушено справу за статтею про хуліганство.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG