Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 06:36

Під час переглядів фільмів «Вавилону 13» американські глядачі плакали


Мета заходу у столиці США – передати дух подій Революції гідності через історії людей та залучити фінансову підтримку. Адже всі фільми робляться творчою групою «Вавилону 13» за власний кошт.

Юрій Грузінов – співзасновник та оператор проекту – говорить, що робота не зупиняється ані на мить та висловив подяку тим, хто допоміг вивести «Вавилон 13» на міжнародний рівень.
Наші групи працюють на сході, працюють у Києві. Також група працює в Америці: ми почали знімати великий проект про українську діаспору
Юрій Грузінов

«Я хотів би подякувати Ендрю Котляру та Любові Михайловій. Котляр - це «Kinofest NYC», а Любов – це «Інсталяція». Це люди, які допомогли «Вавилону» вийти за межі України та Європи. Наша робота не закінчується досі. Наші групи працюють на сході, працюють у Києві. Також група працює в Америці: ми почали знімати великий проект про українську діаспору. Зараз займаємось пошуком історій та фінансування, а вся наша техніка залишилась у Криму», – розповів Юрій Грузінов.

Сльози на очах – такий результат після перегляду семи робіт, серед яких «Перша смерть» і «Небесна Сотня».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


«Тоді плакала, зараз плакала. Щоразу будуть оці емоції виникати. Неможливо просто не пропустити це через себе», – сказала глядачка Настя.

«Все одно було тяжко на це дивитись, тяжко це знову переживати. Я пережив це все на собі, треба попереджати глядачів. Я бачив, що деякі йшли - важко було дивитись. Стільки крові, безвиході. Жах. Концетрований», – каже глядач Володимир.

«Дуже емоційно, надзвичайно емоційно. Таке враження, що сама побувала на цій вулиці Грушевського. Це дало мені можливість пережити всі ці почуття, які були в той час і які продовжуються зараз», – поділилася своїми враженнями глядачка Ірина.

Враженнями поділилися й американці.

«Я була дуже засмучена тим, що сталося з протестувальниками в Україні. Людський аспект дуже мене вразив, оскільки я не мала доступу до українських медіа. Фільми дуже чіпляють», – сказала Шерлон після перегляду стрічок.

Історію України від зими 2013 до літа 2014 року демонструватимуть у Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та у Канаді. За словами Юрія Грузінова, події на Майдані та Сході України – це не боротьба українців проти росіян. Це боротьба свідомості: свободи проти Радянського Союзу. І це один з меседжів, який він хочу донести до глядачів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG