Доступність посилання

ТОП новини

По Верховній Раді вдарив Twitter-шторм


Богдан Заяць

Київ – «Twitter-шторм» акаунтів народних депутатів провели активісти Amnesty International спільно з інтернет-користувачами України. Вони вимагали підтримати ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду. Під «шторм» потрапили: Олег Тягнибок, В’ячеслав Кириленко, Віктор Пилипишин та інші.

Загалом, за акцію було написано трохи менше 300 твітів. Організатори заходу вважають такий результат задовільним.

«Це наш перший захід такого плану, але, судячи з кількості твітів, можемо стверджувати, що він вдався, – стверджує один з організаторів «шторму» Богдан Овчарук. – Люди ще не звикли до такого формату, тим не менш, брали участь, писали не тільки ті повідомлення, що ми генерували, а й створювали свої. Дуже активними виявилися правозахисні організації – «Євромайдан SOS», Українська Гельсінська спілка та інші».

За словами Богдана Овчарука, акції такого формату є можливістю для громадськості висловити свою думку щодо певних законопроектів.
Зараз стирається межа між акаунтом політика у мережі та більш традиційними способами комунікації, тому це вельми зручний спосіб для людей висловити свою позицію
Богдан Овчарук


«Позитивним ефектом нашого заходу є те, що депутати і громадяни стають більш публічними та активними у мережі; у нас вже є ґрунт для оперативного реагування на кризові ситуації та повідомлення про законодавчі ініціативи. Сьогодні ми виступили за ратифікацію Статуту, а згодом зможемо протестувати проти сумнівних законопроектів, на зразок тих що були в січні. Зараз стирається межа між акаунтом політика у мережі та більш традиційними способами комунікації, тому це вельми зручний спосіб для людей висловити свою позицію» – наголошує Овчарук.

Підтримую ратифікацію статуту і без усіляких «штормів» – Кириленко

З тих депутатів, на адресу яких надсилалися повідомлення, лише В’ячеслав Кириленко відреагував на акцію.
Сьогодні я свій Twitter ще не перевіряв, але можу запевнити, що підтримую ратифікацію Римського статуту і без усіляких «Twitter-штормів»
В’ячеслав Кириленко

«Сьогодні я свій Twitter ще не перевіряв, але можу запевнити, що підтримую ратифікацію Римського статуту і без усіляких «Twitter-штормів», – заявляє Кириленко.

Організатори заходу заявили, що акція знайшла підтримку у інтернет-спільноти, тому проведення таких «штормів» у майбутньому є доцільним.

Тим часом, Олександр Турчинов 25 травня просив Конституційний суд оцінити конституційність Римського статуту.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG