Доступність посилання

ТОП новини

«Правий сектор» вимагає люстрації керівництва прокуратури


Генпрокуратуру оточив «Правий сектор». Вимагав люстрації керівництва
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Генпрокуратуру оточив «Правий сектор». Вимагав люстрації керівництва

Близько ста активістів «Правого сектора» у військовій формі та масках пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою відставки прокурора Києва Миколи Герасим'юка та його «команди Януковича».

За словами голови київської обласної організації «Правий сектор» Ігоря Мазура, 10 квітня 2014 року вони передали в ГПУ звернення сотників Майдану і громадянського активу про необхідність кадрових рішень щодо прокурора Києва, його шести підлеглих, а також прокурорів Харківської області, міст Васильків та Вінниці, але результатів досі не отримали. Тому вони прийшли вимагати люстрації цих осіб під стіни відомства.

«В першу чергу це стосується прокуратури Києва і тих кадрових призначень, тієї команди, яка з ним працює. Там є багато тих, що працювали в корупційних схемах команди Януковича. Це і заступник прокурора Києва Хомич, це і Білецький, який є одним з керівників київської прокуратури, це і Таран, і Авраменко – слідчі, на яких було зав’язано багато корупційних схем по виділенню земель під забудову, це і прокурор Подільського району, який є родичем Ківалова. Думаю для столиці це теж не найкраща постать», – зазначив він.

Декілька активістів зайшли в приміщення Генпрокуратури, де відбулась зустріч безпосередньо з в.о. генпрокурора Олегом Махніцьким та його заступниками Миколою Голомшею та Олексієм Баганцем.

Опісля прес-секретар виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького Василь Зоря повідомив, що за зверненнями активістів ініційовано перевірку, в тому числі і щодо співпраці з режимом Януковича Миколи Герасим’юка.

Після 16 години вівторка пікетувальникам пообіцяли розповісти про результати.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG