Доступність посилання

ТОП новини

Заарештовано рахунки Арбузова на понад 24 мільярди гривень – ГПУ


Сергій Арбузов
Сергій Арбузов
Генеральна прокуратура України заарештувала рахунки колишнього першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова, на яких зберігаються облігації державної позики. Про це заявив заступник генерального прокурора Олексій Баганець. За його словами, йдеться про 1 мільярд 800 мільйонів доларів і 1 мільярд 200 мільйонів гривень (загалом у перерахунку в національній валюті – понад 24 мільярди гривень – ред).

«Ми зареєстрували кримінальне провадження щодо колишнього голови Нацбанку і віце-прем'єра України, і заблокували рахунки, на яких зберігаються його цінні папери в банках України. Лише вдумайтеся: на гроші, які він викрав та вивів на рахунки офшорних компаній, а потім завів в Україну як інвестиції – на них придбані облігації державної позики під 9% дисконту. Лише в доларовому еквіваленті заарештовані облігації держпозики на суму 1 мільярд 800 мільйонів і на 1 мільярд 200 мільйонів гривень», ­– сказав Баганець.

За словами Баганця, Арбузов був з тих можновладців, хто не ховав гроші за кордоном.

Сергій Арбузов до січня цього року був першим віце-прем‘єр міністром в уряді Миколи Азарова за президентства Віктора Януковича.

Раніше у середу прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що Державна служба фінансового моніторингу заблокувала 1 мільярд 340 мільйонів доларів на рахунках 19 компаній-нерезидентів, пов'язаних з екс-президентом України Віктором Януковичем і його оточенням.
XS
SM
MD
LG