Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 17:01
Новини | Політика

Батальйони територіальної оборони підпорядкують керівництву АТО – Коваль


Михайло Коваль
Міністерство оборони виступило з пропозицією щодо оперативного підпорядкування батальйонів територіальної оборони, які залучаються до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, керівництву АТО. Як заявив виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль, таке рішення ухвалили з огляду на факти самовільного ухвалення рішень у батальйонах, нескоординованості дій з керівництвом АТО.

«Вчора, 17 червня 2014 року, командуванням батальйону територіальної оборони «Айдар», особовий склад якого залучений до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, самовільно, без погодження і координації своїх дій з керівництвом АТО, було ухвалене рішення щодо самостійного штурму терористичних угруповань, які дислокуються в місті Луганськ», – цитує Коваля сайт Міноборони.

За повідомленням, під час маршу бійці батальйону потрапили у засідку, яку влаштували бойовики. «Терористи вели шквальний вогонь з автоматичної зброї та гранатометів. Прийнявши нерівний бій, бійці батальйону «Айдар» викликали підкріплення в штабі АТО», – йдеться в повідомленні.

За даними Міноборони, до місця бою направили дві бойові оперативні групи. «Внаслідок запеклої сутички, серед українських військовослужбовців є вбиті та поранені. Терористи також понесли численні втрати, кількість яких уточнюється», – заявили у відомстві.

Коваль наголосив, що цей випадок стався через не санкціоноване ухвалення рішень командуванням батальйону «Айдар» на проведення активних бойових дій.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG