Доступність посилання

ТОП новини
24 Травень 2018, Київ 15:17
Командування Національної гвардії ухвалило рішення про створення нового добровольчого батальйону спеціального призначення «Крим». Про це повідомив командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook.

«На місці дислокації батальйону «Донбас», частини якого йдуть на схід, буде сформовано новий добровольчий батальйон спеціального призначення «Крим», – написав Семенченко.

За його словами, таке рішення ухвалило командуванням Нацгвардії у відповідь на звернення більше 2 тисяч резервістів із батальйону «Донбас».

«Після того, як піде остання рота «Донбасу» (думаю це питання 5-6 днів), група інструкторів, які звільнилася, грамотні й гідні офіцери-патріоти України з батальйону «Донбас», протягом місяця створять батальйон добровольців за тією ж системою підготовки, що й «Донбас», за що беру на себе особисту відповідальність. Обидва батальйони будуть об`єднані під єдиною системою оперативного командування і в майбутньому, сподіваємося, стануть основою для окремої бригади Національної гвардії України «Донбас», – зазначив Семенченко.

В Україні за два місяці створені і перебувають у різному ступені готовності – від безпосередньої участі в АТО до стадії формування – 30 спецпідрозділів МВС особливого призначення.


Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG