Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 17:24

ДЕЗА ДНЯ, 20 червня. ЗМІ Росії: український офіцер-жінка видала військові таємниці


Український льотчик-офіцер Надія Савченко в полоні у сепаратистів
Російські ЗМІ повідомляють, що захоплена у полон офіцер-жінка української армії, розповіла бойовикам угруповання «Луганська народна республіка», яке в Україні визнане терористичною організацією, військові таємниці. Хоча з відео, знятого самими ж бойовиками, видно, що офіцер відмовляється відповідати, давати будь-яку інформацію щодо позицій української армії. Російські ЗМІ також цитують речника президента Путіна Дмитра Пескова, який заявляє, що Росія нарощує додаткові сили на кордоні з Україною для укріплення кордону, про що раніше було домовлено.

Український льотчик-офіцер Надія Савченко потрапила у полон угруповання «Луганська народна республіка». За словами журналістів російського телеканалу НТВ, на допиті вона видала військові таємниці.

«У ополченців Луганська з’явилися важливі відомості про позиції загонів Нацгвардії, – каже телеведучий. – До них в руки потрапили п’ять осіб, які брали участь у каральній операції. Це – не рядові солдати, серед полонених – жінка-снайпер. Вона корегувала мінометний вогонь у селищі Металіст».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Савченко, за повідомленнями російських ЗМІ, була коригувальником військової операції під Луганськом, під час якої загинули двоє російських журналістів Всеросійської державної телерадіокомпанії (ВДТРК) Ігор Корнелюк і Антон Волошин.

Однак в інтерв’ю з кореспондентом російської газети «Комсомольская правда» вона спростувала цю інформацію.

Також, у довшій версії допиту Савченко, відео якого можна знайти на YouTube, полонена відмовляється давати бойовикам будь-яку інформацію.

«Скільки проти нас зараз є сил, які вони, що ви можете розповісти?» – запитує у Савченко голос за кадром.

«Ви думаєте, я це знаю? Я думаю, вся Україна, – відповідає вона. – Бачите, я рапорт писала, просилася сюди, мене не пустили. Точно так мені не кажуть інформацію, де, хто, скільки. Я приїхала сюди у відпустку, до своїх хлопців. Вони виходили на завдання, я чекала».

«Ви ж бачили, скільки в них стоїть танків, БМП, що у них є? Давайте одразу визначимося. Ви кажете «так», «ні» і все», – знову запитує її голос за кадром.

«Я на це не звертала увагу. Але я б вам цього не сказала», – відповідає Савченко.

«Тобто, навіть якби ви знали, не сказали б?» – перепитують її.

«Звичайно», – відповіла жінка-офіцер.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Росія «посилює охорону кордонів»

Нарощення додаткових російських сил на кордоні з Україною – це лише посилення охорони кордонів, яке було заплановано вже давно і, до того ж, підтримане лідерами європейських країн. Про це заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу «Росія 24».

«Ми здивовані подібними заявами про нібито концентрації російських військ на кордоні з Україною. У даному випадку мова йде не про якусь концентрації військ, а про заходи щодо посилення охорони кордонів Російської Федерації, причому заходи, які ухвалюються за прямою вказівкою президента Російської Федерації Володимира Путіна», – сказав Пєсков.

Ці заходи, за його словами, ухвалюються «у зв’язку з тим, що значно почастішали випадки порушень його (кордону), у тому числі і військовою технікою».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Однак під час виступу в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні генсекретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен заявив саме про додаткову дислокацію біля кордону з Україною ще щонайменше кількох тисяч російських військових.

За словами Расмуссена, Росія «зберігає відкритим варіант подальшого вторгнення в Україну».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG