Харків приєднався до святкування Міжнародного дня музики, який проводиться 21 червня. Протягом дня відбувались концерти на двадцяти локаціях в центрі міста. В римо-католицькому костелі виконали пісні Віктора Цоя, оскільки сьогодні 52-а річниця від дня народження музиканта.
В програмі взяли участь гурти і виконавці різних жанрів – від хіп-хопу й року до акустичних концертів. Загалом святкування дня Музики пройшло у понад 700 містах світу.